Prima akce - super hudba, pestrý program, výborné jídlo i pití, sluníčko - zkrátka moc příjemně strávené nedělní odpoledne. Ještě jednou děkujeme ZUŠ Nehvizdy za pozvání a všem návštěvníkům našeho stánku za to, že jste si v nabitém programu našli čas a zastavili se i u nás. Těšíme se na viděnou zase příště!
P.S. Ještě nám zbylo pár kousků ze speciální westernové edice, takže pokud jste v neděli nestihli dorazit, nezoufejte, ale pište nebo volejte, rádi předvedeme a dodáme.

