Momentálně zkoušíme výrobu šperků z minerální ("ekologické") pryskyřice. Jak se Vám líbí?
Do minerální pryskyřice jsme se fakt zamilovali. Při práci s ní totiž na rozdíl od její epoxidové sestřenice nepotřebujete žádné ochranné pomůcky a hlavně - je na ni opravdu spoleh. Zatímco na "epoxidku" se jen křivě podíváte (stačí, že si to tak vyloží) a už Vám nikdy nezatvrdne, "minerálku" můžete klidně odvažovat pomalu od oka, i když kolem lítají hromy blesky - a je tuhá jako žádná druhá. Sice nás občas trochu zlobí bublinkami, ale to se jí dá při jejím jinak vzorném chování lehce odpustit.
Výše vystavené šperky jsme zkoušeli vytvářet po vzoru litých akrylových obrazů (pouring), což je náš další koníček, který Vám možná v budoucnu také představíme blíže.

